Najnovšie recenzie zo sekcie Domáce grily

Braun 5 SM5038

Braun 5 SM5038

Overený zákazník Alza.sk Tom

Pridané: 27. októbra 2023

• Vapada perfetkne
  • Ma otvor na odtok tuku do supliku, ktery se da vytahnout a vycistit.
  • Dost velky tak, ze se vejdou 2 velke tousty vedel sebe.
  • Vypinac on/off co nektere toustovace nemaj.
  • Prakticka pojistka na vymenu plotynek.

Mozna kabel by mohl byt trosku delsi, ale to je zanedbatelne.

Tristar BP-2641

Tristar BP-2641

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 27. októbra 2023

• Jednoduche cistenie
  • Rychle nahrievanie platne avsak po case sa vypina a je potrebne najst miesto kde to hreje

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• rýchlosť zahrievania
  • možnosť umývania v umývačke
  • veľká nádoba na tuk
  • nepriľnavý povrch
  • množstvo programov
  • možnosť rúry
  • chýbajúca stierka na vrúbkovanie

Konečne sa nám podarilo zohnať ten správny gril na tie najlepšie steaky. Najviac oceňujem možnosť merania teploty vo vnútri mäsa a možnosť nastaviť teplotu na každej platni zvlášť. Gril sa rýchlo zahrieva vďaka zabudovaným vykurovacím telesám priamo v platni. Ďalšou skvelou vecou je možnosť umývania platní v umývačke, pretože málokto má rád čistenie. Jediné, čo nám chýba, je stierka na mastnotu na vrúbkovanú platňu.

Braun 9 Pro CG9167

• Rýchle zahrievanie platní
  • Miska na odkvapkávanie tuku
  • Hmotnosť grilu - prekvapivo ľahký
  • Výkon
  • Platne na vafle - predpokladala som, že pasujú rovnako na horný aj spodný ohrev.

Jedinečný pomocník do domácnosti.
Ľahko vymeniteľné platne, jednoduchá údržba.
Rozdelenie teplôt pre každú platničku beriem ako veľké plus, na jednej môžem v kľude pripravovať mäso a na druhej zeleninu. Veľkou výhodou tohto typu varenia je, že nemusím vyťahovať x panvíc, stačí iba gril. Moju pozornosť upútala odkvapkávacia miska priamo pod grilom. Nielenže mám skvele pripravené mäso za pár minút, ale mám aj šťavu, ktorú môžem hneď použiť.
Jediné, na čo si človek musí dať pozor, je nepomýliť si vaflovače. Tie majú jasne dane miesto, ktoré kam patrí, na rozdiel od ostatných dvoch platní.
Gril sa stal mojím každodenným pomocníkom a rozhodne ho nenechávam chladnúť niekde v kúte.

Steba VG 200

Steba VG 200

Overený zákazník Alza.sk Zizi

Pridané: 26. októbra 2023

(naposledy upravené 20. novembra 2023)

Zakúpený v Alza.sk

• Robí to, čo som chcela. Super.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Funkcie,
  • Vzhľad

Zakúpila som si Braun MultiGrill Pro CG 9140, páči sa mi jeho všestrannosť, dajú sa v ňom robiť hamburgery, mäso alebo napriklad len zelenina. Výborné je individuálne nastavenie platničiek. Super je aj funkcia rýchleho prepečenia, mäso zostane vo vnútri krásne šťavnaté.

Overený zákazník Testuj.to Michal

• veľkosť varných platničiek
  • regulácia samostatne
  • teplotná sonda
  • kúpna cena

Nahradil som starý Multigrill týmto zariadením a musím povedať, že je to naozaj pokrok. Teplotnú sondu využije každý, kto má rád steaky na určitej úrovni. Ďalej veľkosť platničiek a možnosť nastaviť ich teplotu zvlášť. Nevýhodou pre niekoho môže byť obstarávacia cena + práve veľkosť.

Overený zákazník Testuj.to Anna

• Funkcie
  • Krátky prívodný kábel
  • Veľké rozmery

Pred pár dňami som si zakúpila tento kontaktný gril a už teraz viem, že ho budem využívať každý deň. Síce je trochu väčší, ale kvalita tohto výrobku je bezkonkurenčná. Kvalitný materiál a najmä grilovacie platne sú naozaj kvalitné. Odnímateľné časti, ako napríklad grilovacie platne, sa dajú vložiť do umývačky, čo je pre mňa úplná paráda. Rýchlo sa nahrieva, Obe platne majú vlastný prepínač teploty, teplotná sonda funguje bez problémov.

Silvercrest SPM 2000 D2 100337373

Silvercrest SPM 2000 D2 100337373

Overený zákazník lidl.sk Overený zákazník

Zakúpený v lidl.sk

dostupnosť, na rychle občerstvenie, cestovanie super

Overený zákazník Testuj.to Marek

• kvalita
  • platne, ktoré sa dajú vybrať
  • nastavenie výšky hornej platne
  • nádoba na olej
  • vonkajší teplomer
  • jednoduchá údržba
  • gombíky pre nastavenie teploty idú zle umyť

MULTIGRILL 9 Pro CG 9160, veľmi príjemné prekvapenie! Bočné nastavenie výšky hornej platničky pomocou takého pyramídového nastavovača, ktorý funguje naozaj skvele. Ovládanie je veľmi intuitívne a jednoduché. Vonkajšia teplotná sonda po príkaze z návodu naozaj dobre zabezpečí požadované prepečenie mäsa tak, ako si predstavujete. Jednoducho vymeniteľné platne s možnosťou vloženia do umývačky riadu sú tiež super. Skvelý funkčný a kvalitný prístroj.

Tefal OptiGrill+ GC714834

Tefal OptiGrill+ GC714834

Overený zákazník Alza.sk Jan

Zakúpený v Alza.sk

• Dobre sa na nom griluje maso

Overený zákazník Testuj.to Ivana

Pridané: 22. októbra 2023

• Veľká varná doska
  • Jednoduché čistenie
  • Zrozumiteľný návod
  • Kvalitný materiál
  • Funkcia opekania
  • Samostatné ovládanie varných dosiek
  • Vyššie mäso trochu "prská" von, ale to sa dá očakávať vzhľadom na to, že gril nemôže byť 100 % uzavretý.

Gril, na ktorom v priebehu chvíľky pripravíte obed pre celú rodinu. Bola som prekvapená veľkosťou platní, na ktoré sa bez problémov zmestí mäso pre 5-člennú rodinu. Super funkcia "sear" na prepečenia mäsa - skvelé vizuálne/akustické upozornenie na zapnutie funkcie, takže ak napríklad umývate zeleninu, viete, že treba hodiť mäso na gril.
Používať gril sa naučíte veľmi rýchlo, je to aj celkom intuitívne. Teším sa, že na ňom vyskúšam aj iné jedlá.

Silvercrest 100351823

Silvercrest 100351823

Overený zákazník lidl.sk Cyril

Pridané: 21. októbra 2023

Zakúpený v lidl.sk

• Zatiaľ som ho ešte nevyskúšal

Overený zákazník Testuj.to Ján

Pridané: 18. októbra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Veľký plocha na prípravu pokrmov
  • rozoberateľné a umývateľné plochy
  • Zatial všetko v poriadku

Po vybalení produktu som bol prekvapený vzhľadom a veľkosťou varnej plochy pre prípravu pokrmov. Prvým zahrievacím produktom bola quesadilla. Dostatočne veľká plocha zabezpečila rovnomerné opečenie, ktoré na pohľad vôbec nevyzeralo zle. Grilovacia plocha zabezpečila krásne vrúbkovanie.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

Pridané: 15. októbra 2023

• jednoduché a rýchle čistenie
  • stabilita
  • jednoduchá príprava
  • viacero platničiek

S grilom sa pracuje veľmi dobre, od samotného začiatku, prípravy pokrmov až po čistenie. Má pekný dizajn a vďaka svojej veľkosti je naozaj vhodný na prípravu väčšieho množstva jedla. Príprava napríklad tortilly bola úplne jednoduchá a rýchla, pretože gril rýchlo opečie jedlo z oboch strán naraz, čo na panvici nie je možné. Gril je ťažší, ale o niečo stabilnejší ako grily, s ktorými som mala skúsenosť.

Lauben Contact Grill 2000SB

Lauben Contact Grill 2000SB

Overený zákazník 4home.sk Overený zákazník

Zakúpený v 4home.sk

• nelepivá plocha grilu
  • LED displej a časovač
  • vyzerá vkusne a je aj okrasou kuchyne
  • s týmto grilom ma to varenie začalo baviť viac

Reakcia značky Lauben

děkujeme za Vaši recenzi. Vaše spokojenost s naším produktem nás velmi těší.
S pozdravem
Tým Lauben

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• jednoduché a rýchle čistenie
  • stabilita
  • jednoduchá príprava
  • viacero platničiek

Ako sa hovorí - nevieš, že ti niečo chýba, kým to nevyskúšaš. Gril sa stal mojou každodennou rutinou v práci. Absolútne ho odporúčam všetkým, ktorí si chcú sami variť a nemajú čas variť niekoľko dní dopredu. Ovládanie grilu je veľmi intuitívne. Teplota na oboch platniach sa dá nastaviť od 0 do 230° a to na každej zvlášť. Povrch platní je nepriľnavý, a tak pripravíte akékoľvek mäso bez potreby oleja. Za seba odporúčam na milión % a je to absolútny must have v mojej firemnej kuchynke. :)

Overený zákazník Testuj.to Michal

• Nepripeká
  • Nastaviteľná platnička na pečenie
  • Dizajn
  • Jednoduchá obsluha
  • Ľahké čistenie
  • Rýchla príprava jedla
  • Ťahší

Tento gril zmenil môj názor na kontaktné grily.
Naposledy som mal kontaktný gril asi pred 10 rokmi a jedlo sa na ňom dlho pripravovalo, platne pripaľovali mäso a údržba bola peklo.
Tu je to úplne iné. Gril sa ľahko používa, jedlo nepripeká a mäso na ňom je naozaj dobré. Zároveň má super výkon, takže si burgrík pripravíte oveľa rýchlejšie ako na panvici. Vďaka výškovej nastaviteľnosti hornej platne sa na ňom skvele zapeká aj syr. A to chceš. Výborný pomocník na rýchle a dobré jedlá doma aj v kancelárskej kuchyni.

Klarstein Burgermeister

Klarstein Burgermeister

Overený zákazník Electronic Star Overený zákazník

Pridané: 5. októbra 2023

Zakúpený v Electronic Star

Jednoduchá manipulácia a obsluha. Rýchle nahriatie.

Rohnson R-2105

Rohnson R-2105

Overený zákazník MALL.SK Peter

Pridané: 4. októbra 2023

Zakúpený v MALL.SK

• Pomer cena/výkon

Super gril nielen na použitie doma (toasty 2x týždenne, syr, mäso, zelenina), ale mali sme ho so sebou na dovolenke v Bulharsku a nevedeli sme si ho vynachváliť. Patrí asi medzi tie lacnejšie, ale možnosti nastavovania teplôt na obidvoch platniach, časovač, možnosť grilovať na obidvoch platniach pri otvorenom grile pri rôznych teplotách rôzne produkty je na nezaplatenie. Jednoduché čistenie odnímateľných platní a funguje presne tak, ako som si asi predstavoval.

Zobrazujem 61 - 80 zo 500 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25