Najnovšie recenzie zo sekcie Domáce grily

Braun CG9047

Braun CG9047

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

Pridané: 28. novembra 2023

• Možnosť nastavenia teploty
  • Jednoduchá obsluha

Na gril od Delonghi si každý rýchlo zvykne. Robí všetko, čo od grilu môžete chcieť. Ale najväčšou vychytávkou je možnosť nastavenia teploty varných plôch, čo som videla prvýkrát a výrazne to uľahčuje prípravu rôznych pokrmov. Predovšetkým pre milovníkov mäsa to bude veľký pomocník. Ľahko sa čistí a udržiava. Dizajn je tiež veľkým plusom.

Overený zákazník Alza.sk Sofia

Pridané: 28. novembra 2023

(naposledy upravené 28. novembra 2023)

Zakúpený v Alza.sk

Výborný gril, mám ten väčší, stihnem steakami kŕmiť celú širokú rodinu na grilovačkách. Dobrý aj na zeleninu, ryby, slaninu.
Tento menší je pre dcéru, vnuci si obľúbili kebab, ktorý sa na tom dá zapekať .
Odporúčam všetkým, griluje skoro sám, oceňujem zvukové signály, takže nemusím nad ním stáť. Po grilovačke sa dajú platne bez problémov umyť v umývačke Používam ho už 6. rok - v lete aj v zime, možno bude treba kúpiť nové platne. Za mňa výborný výrobok.

Rohnson R-2112

• rýchlosť ohrevu
  • obsiahly návod
  • všestrannosť
  • ľahké umývanie

Už po vybalení som bol príjemne prekvapená jeho pevnou konštrukciou. Súčasťou balenia je obsiahly manuál, v ktorom som dokonca nájdem konkrétne odporúčania na prípravu mäsa. Ja som mala naložený steak z kotlety, takže som si priamo našla bravčové mäso, kotletu a pri koľkých stupňoch a koľko minút mám piecť. Gril má funkciu na prepečenie mäsa, aby sa vytvorila chrumkavá kôrka a zároveň nevytiekla šťava.
Večeru sme mali na stole za 10 minút, pretože mäsu naozaj stačilo len 9 minút. Kľudne by som ho tam nechala aj o minútu menej. Kotleta mala chrumkavú kôrku a vnútri bola mäkká a šťavnatá, čo veľa kontaktných grilov nedokáže. Na celú plochu som dala 3 veľké steaky, ale verím, že by sa naň zmestili aj 4, čo bohato postačí pre štvorčlennú rodinu. Manipulácia s grilom je veľmi jednoduchá. Má dve grilovacie platne, tri funkcie grilovania, podľa typu jedla. Umývanie grilu je rýchle, stačí papierová utierka. V lete bude skvelým pomocníkom pri grilovaní vonku.

Tefal OptiGrill Elite GC750D30

Tefal OptiGrill Elite GC750D30

Overený zákazník www.Digital24.sk Ivan

Pridané: 22. novembra 2023

Zakúpený v www.Digital24.sk

• Kvalitné spracovaný prístroj, pekný dizajn, zatiaľ všetko funguje ako ma
  • Zaujímavý spôsob automatického merania pripravovaného jedla
  • Veľmi prijateľná cena na e-shop
  • Jednoduchá údržba
  • Nie sú doplnky ako u staršieho modelu vaflovač

Nemá Slovenské ani České menu a to je vážny problém keďže je vyrobený v EU

Zakúpený v MALL.SK

• Ešte som ho neskúšala
Rohnson R-2340

Rohnson R-2340

Overený zákazník Alza.sk D.

Pridané: 14. novembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

Perfektný gril, podla potreby sa rozlozi na velku plochu.

Overený zákazník Testuj.to Anna

• jednoduchá manipulácia
  • intuitívne ovládanie
  • rýchla príprava pokrmov
  • ľahká údržba
  • veľká plocha na pečenie
  • možnosť nastaviť rôznu teplotu dosiek
  • rýchle zahriatie
  • kratší kábel
  • nepraktická odmerka
  • základňa pod doskami z hliníka sa pri manipulácii ľahko poškriabe
  • pri úplnom rozložení trochu vadí hrubý kovový kábel
  • Pri polohe zapekania nedrží horná doska rovnobežne, skôr veľmi šikmo
  • na nereze je vydeť všetky odtlačky

Vyskúšali sme grilovanie v otvorenej polohe a prípravu vaflí. Pri grilovaní, kde sa na jednej strane grilovalo mäso na hamburgery pri vyššej teplote a na druhej strane sa pri nižšej teplote opekali žemle. Teplota každej platne sa nastavuje intuitívne, bez akýchkoľvek problémov, zohriatie trvalo približne 2 minúty. Na mäso sme použili funkciu sear, na rýchle zapečenie mäsa. Po chvíli sa funkcia prepla na nastavenú teplotu. Mäso bolo krásne šťavnaté a na povrchu opečené.
Vafle sme pripravovali podľa receptu v priloženej brožúre. Zvolili sme stredný stupeň opekania a časovač sme nastavili na 4 minúty. Vafle boli akurát opečené a krásne nadýchané. Šli vybrať bez problémov, platne stačilo len opláchnuť vo vode so saponátom. Naberačka na vafle nie je moc praktická, lepší by bol okrúhly tvar - zle sa z nej utiera cesto a potom kvapká mimo plochy na pečenie.
Gril je na pohľad krásny, ale na nerezovej oceli sú vidieť všetky stopy.
V rozloženom stave a pri skladovaní zaberá dosť miesta.

Overený zákazník Testuj.to Bajča

• Veľkosť
  • Praktickosť
  • Mnoho funkcií
  • Jednoduché ovládanie
  • Prehľadný návod v češtine
  • Pre rýchle vypnutie potrebné vytiahnuť zo zásuvky

Gril je proste skvelý. Programy fungujú výborne, často využívame dobre spracovaný návod k použitiu s programami aj receptami. Griluje výborne, krásne sa prepečú, toasty sú tak akurát a vafle sú úplne famózne. Plechy na pečenie sa nasadzuju skoro samé. Dajú sa umývať v umývačke riadu. Využívame hlavne na mäso a zeleninu. Poradí si úplne so všetkým. Určite ho odporúčam všetkým.

Lenka Melišová Lenka Melišová

• Perfektný.

Overený zákazník Testuj.to Lada

Pridané: 30. októbra 2023

• jednoduchá obsluha
  • materiál grilovacích platní
  • jednoduchá údržba a čistenie
  • plastova odkvapávacia miska by nemusela byť z plastu

MultiGrill 9 Pro CG 9140 s príkonom 2 200 W a maximálnou teplotou 265 °C je vybavený hladkou a rebrovanou grilovacou platňou na grilovanie mäsa, ale aj zeleniny, syra atď. Oceňujem aj zaujímavý LED displej a dva nezávislé termostaty, odkvapkávaciu misku. Všestranné využitie, rýchla príprava jedla, mäso je šťavnaté a rýchlo pripravené. Jednoduché čistenie a údržba - grilovacie dosky a odkvapkávaciu misku je možné umývať v umývačke riadu.

Klarstein Burgermeister

• 3 polohy otvorenia
  • Jednoduchá obsluha
  • Skutočne veľká grilovacia plocha
  • Škoda plastových otočných gombíkov

Vďaka portálu testujto.cz sme mali možnosť zakúpiť a otestovať kontaktný gril Braun. Výrobok prišiel perfektne zabalený bez akýchkoľvek závad. Gril je robustný, stabilný, intuitívny a ľahko sa ovláda. Veľká grilovacia plocha, 3 rôzne nástavce a tri úrovne grilovania sú skvelé. Máme krátko, žiadne mínusy nevidím, je úplne skvelý. Jedlo pre celú rodinu v jednej várke.

Braun CG9160

Braun CG9160

Overený zákazník Testuj.to Jakub

• Integrovaná teplotná sonda
  • Jednoduché čistenie a možnosť umývania v umývačke
  • Dostatočne veľký na štyri porcie jedla
  • Funkcia rýchleho prepečenia mäsa
  • Pekný dizajn

Braun MultiGrill 9 Pro CG 9160 je solídny kuchynský pomocník. Umožňuje grilovať rôzne pokrmy podľa vašich preferencií. Vďaka integrovanej teplotnej sonde dosiahnete vždy správne prepečené mäso.

Nastavenie teploty grilovacích plôch poskytuje flexibilitu pri príprave, zatiaľ čo funkcia sear umožňuje rýchle prepečenie pokrmu. Dva automatické programy zjednodušujú proces grilovania niektorých pokrmov. Tretí program využijete napríklad na udržiavanie teplého jedla, kým napríklad pripravíte všetky prílohy.

Po skončení grilovania oceníte jednoduché vyberanie grilovacích platní a možnosť ich umývania v umývačke.

Pokiaľ hľadáte elektrický gril strednej triedy, Braun MultiGrill 9 Pro CG 9160 stojí za zváženie.

Overený zákazník Testuj.to Šárka

Zakúpený v Testuj.to

• Perfektný, nie je čo vytknúť !!!

Multigril Braun sme vyskúšali každý deň inak. Gril je robustný a stabilný, výhrevnosť platní je kvalitná a super !!!
Grilované mäso je jemné a šťavnaté - máme radi viac prepečené.
Vrúbkované hranolky sú opečené zo všetkých strán - "chrumkavé" aj bez oleja.
Obalené šampiňóny a hríby nakrájané na plátky, postriekané trochou oleja, za 10 minút hotové na tanieri.

Overený zákazník Testuj.to Iveta

• Veľkosť grilovacích dosiek
  • Možnosť nastavenia rôznych teplôt na grilovacích doskách
  • Funkcia Sear na zapečenie mäsa
  • Jednoduchá údržba, dokonca aj v umývačke
  • Dizajn
  • Multifunkčné použitie

Rôzne druhy mäsa, zeleniny a dokonca aj vafle. Všetko dokonale ugrilované a pripravené. Grilovacie plochy sú dostatočne veľké na grilovanie mäsa pre celú rodinu naraz. Veľmi oceňujem funkciu "sear", vďaka ktorej sa mäso pohodlne pripečie a s trochou cviku, pre perfekcionistov s teplotnou sondou, pripravíte úžasné grilované mäso vo všetkých stupňoch prepečenia. Za obrovskú výhodu označujem možnosť umývať grilovacie dosky v umývačke, hoci návod to neodporúča veľmi často, kvôli možnej strate nepriľnavosti. Pokiaľ však mäso alebo iné suroviny v grile neprepečiete, je možné všetky nečistoty jemne zotrieť.
Na druhej strane je treba povedať, že gril je pomerne veľký, takže jeho kúpu určite neodporúčam do malých kuchýň, pokiaľ už nemáte vopred pripravený dostatok miesta napríklad inde. A to nielen pre samotný gril, ale aj pre grilovacie platne.

Orava Grillchef 3

• nastavenie teploty
  • nastavenie režimu
  • Nastavenie platní
  • ťahšia konštrukcia

Čistenie a údržba grilu je veľmi jednoduchá, bez potreby používať špeciálne čistiace prostriedky. Manipulácia s grilom je jednoduchá, je tiež veľmi skladný a hodí sa do každej kuchyne. Výhodou je, že každá platňa sa dá nastaviť samostatne, takže je možné vykonávať dve činnosti súčasne, napríklad na jednej platni vyprážať a na druhej ohrievať, alebo sa dá z prístroja urobiť kontaktný gril, kde majú obe platne rovnakú teplotu. Je vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie.

Zobrazujem 41 - 60 zo 500 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...25